Veľkoobchody Záľuby, darčeky, chovateľstvo

Rýchle hľadanie
Názov eshopu:
       
Zoradiť podľa: 
logo
 LED s.r.o.eshop

Firma LED, s.r.o. (www.svetsuciastok.sk) vznikla v polovici roka 2010 ako odpoveď na dopyt trhu po firmách zaoberajúcich sa vývojom LED svietidiel a výstavbou fotovoltaických elektrární. Vzhľadom na zmenu legislatívy sa firma v roku 2012 prestala zaoberať pôvodným zameraním a pretransformovala sa na spoločnosť zaoberajúcu sa distribúciou elektrotechnických a elektronických súčiastok, meracích prístrojov, chémie, káblov, laboratórnej techniky, stavebníc, napájacích zdrojov, ventilátorov, krabičiek, chladičov, svietidiel, auto-moto príslušenstvom, transformátorov, gadget a mnoho iných výrobkov z oblasti elektroniky. V prvých rokoch sme sa orientovali na veľkoobchod, ktorý sme v novembri 2012 doplnili aj o maloobchod. Ako väčšina spoločností sa aj spoločnosť LED, s.r.o. snažila zaviesť elektronický obchod. Pokusov bolo niekoľko, no nakoniec po skoro ročnom boji s dodávateľskou spoločnosťou sa podarilo spustiť finálnu verziu, ktorá sa neustále upravuje do podoby, aby vyhovovala predovšetkým Vám, klientom. Denne sa pracujeme na zaradení nových výrobkov do ponuky tak, aby bola ponuka nielen dostatočne pestrá, ale aj išla s dobou. Pravidelne sledujeme novinky na trhu a snažíme sa byť v neustálej interakcii s Vami, našimi klientami. A aj vďaka Vám a Vašim otázkam či pripomienkam sa stále zlepšujeme a rozširujeme svoju ponuku, aby vyhovovala najmä Vašim požiadavkám. Naším cieľom je nielen rozširovanie veľkoobchodnej spolupráce s výrobnými či distribučnými firmami, ale aj oslovovanie maloobchodného trhu a škôl. Ponúkame obchodnú, technickú spoluprácu a odborné poradenstvo. Snažíme sa vždy poradiť a pomôcť k Vašej spokojnosti. Každý projekt je pre nás výzvou ako sa zdokonaliť a preto vítame ak nás oslovia nielen firmy, školy, ale aj súkromné osoby. Sme presvedčení, že to najdôležitejšie je vzdelanie a preto podporujeme školy nielen s elektrotechnickým zameraním pri rôznych vzdelávacích projektoch a súťažiach. S nami je aj rádioamatér profesionálom!
logo
 A-Z Rybár s.r.o.eshop

Rybarske potreby AZ RYBÁR veľkoplošné rybárske potreby 600m2 s eshopom www.HACIK.sk. Rybarske potreby Vám ponúkajú komplexné poradenstvo, záručný a pozáručný servis, odborné články, rybárske videá
logo
 AKVARIUM KOBOLKA s.r.o.predajňa

Supermarket chovateľských potrieb a veľkoobchod chovateľských potrieb. Všetko pre Vašich domácich miláčikov na rozlohe 10.000m2. Kompletný sortiment tovaru pre domáce zvieratká.
logo
 Anna Šimunová-AMsporteshop

Značkové športové oblečenie a streetwear oblečenie a spodnú bilelizeň za najlepšie ceny. Ponúkame značky Lonsdale, Benlee, Yakuza, Everlast, Tapout, Pit Bull Germany, Alpha Industries, Hoodboyz,MasterDis Special, Adidas, Nike, Puma, Surplus, Lee Cooper,MasterDis Special, Akzent, New Era, Excellanc a mnoho ďalších.
logo
 Armymarket.skeshop

Army shop armymarket.sk je e-shop zaoberajúci sa predajom maskáčov, ardmádnych doplnkov a iný potrieb na voľný čas.
logo
 DaVINCI s.r.o.predajňa

V DaVINCI nájdete všetko čo mladý talent potrebuje, aby sa hravo rozvíjal. Umelecké potreby, materiál na remeselnú výrobu,zvyčajné aj nezvyčajné materiály, kreatívne výtvarné pomôcky.
logo
 DOR - SPORT s.r.o.eshop

Predaj a výroba športových potrieb.športové potreby, výroba športových potrieb, basketbal, volejbal, hádzaná, florbal, hokej, lopty, športové siete, revízie športových zariadení
logo
 Dreamshop, s.r.o.eshop

Darčeky pre mužov, darčeky pre ženy, darčeky pre deti, dekoračné predmety, hodiny, piknikové koše, grilovacie náradie, sady na víno, reklamné predmety, bižutéria, zapaľovače, ploskačky, fotoalbumy
logo
 ecoprodukt.skeshop

Pri objednávke nad 59€ je doprava ZDARMA ECO PRODUKT s.r.o. sa zaoberá distribúciou širšej škály ekologických výrobkov a produktov na šetrenie energie. Našimi produktami chceme prispievať k šíreniu enviromentálneho povedomia a starostlivosti o životné prostredie u slovenských a českých spotrebiteľov. ECO PRODUKT s.r.o. spolupracuje výhradne so zodpovednými dodávateľmi renomovaných značiek úspešných vo svete. Jednotlivé produkty firmy ECO PRODUKT spĺňajú príslušné technické požiadavky, majú príslušné certifikácie bezpečnosti, environmentálnej nezávadnosti, či energetickej efektivity. Na česko-slovenský trh prinášame produkty využívajúce alternatívne zdroje energie. Široká ponuka obsahuje aj solárne nabíjačky, solárne tašky, dynamo lampáše a rádiá, hodiny na vodu, ekohračky a množstvo iných ekologických produktov. Rovnako ako využívanie obnoviteľných zdrojov energie sú pre nás dôležité aj bežné energie a ich efektívne využívanie. Preto prinášame radu produktov ktoré pomáhajú šetriť energie ako elektrina, plyn a voda. Vďaka naším jednoduchým zariadeniam môžu naši zákazníci dosiahnuť nemalé úspory a zároveň prispievať k ochrane životného prostredia.
logo
 eMeLVi s.r.o.eshop

Nakupuj kvalitnú hudbu a filmy, ktoré máš rád. Široká ponuka vôní, oblečenia, či kozmetiky pre psov ťa čaká v online obchode eMeLVi.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1 .. 10 z 36 položiek
facebook
sutaz
suťaže