Dovolenky a cestovanie

Rýchle hľadanie
       
Zoradiť podľa: 
logo
 CK AZAD s.r.o.služba

Ponuka služieb cestovnej kancelárie pre deti, mládež i dospelých. Letné tábory, zimné tábory, dovolenky - Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko.
logo
 EDUREC s.r.o. - cestovná agentúraslužba

Predaj zájazdov slovenských, českých, nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií. Ponuka obsahuje viac ako 8 000 zariadení v rôznych krajinách sveta a viac ako 3 000 zariadení len v Chorvátsku. Vyhľadávanie zájazdov profesionálnymi software, rýchla a efektívna optimalizácia ponuky podľa požiadaviek zákazníka. Ceny bez navýšenia so zachovaním všetkých zliav a výhod poskytovateľa. Ubytovanie v apartmáne vo Vysokých Tatrách.
logo
 Chata pod Lazíkomslužba

Ubytovanie v útulnej chatke na Liptove, na okraji obce Dovalovo pri Liptovskom Hrádku. Ideálna poloha na výlety do Nízkych, Západných aj Vysokých Tatier. V chatke je spoločenská miestnosť spojená s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňa s wc a v podkroví sú dve trojposteľové spálne. Za chatkou je záhradné posedenie s grilom, pre deti trampolína, hojdačka, šmýkačka.
logo
 Kartago tours , a.s. - ONLINEslužba

Cestovná kancelária s bohatou ponukou zájazdov a last minute. V lete môžete absolvovať pobytové a poznávacie zájazdy do Egypta, Turecka, Tuniska, Grécka, Bulharska a Kapverdy a iné. V zime máte k dispozícií exotické zájazdy do Karibiku, Kene, Zanzibaru, Spojených Arabských Emirátov a ďalších kútov sveta. Samozrejmosťou sú lyžovačky a neustále bohatá ponuka last minute zájazdov. Možnosť objednávať aj online z pohodlia domova cez internet, alebo telefón prostredníctvom nášho CALL CENTRA.
logo
 Potápačské centrumslužba

Potápačské centrum - Academia Aquatica - maloobchod aj veľkoobchod potápačskej techniky, výhradná distribúcia renomovaných značiek - servis - škola - kurzy potápania - firemné akcie - teambuildigy - cestovná kancelária
logo
 Sebol s.r.o.služba

Ubytovanie v Nitre. Krátkodobo aj dlhodobo. Ponúkame ubytovanie v príjemnom prostredí v centre mesta Nitra za prijateľné ceny.
logo
 Stevan s.r.o.služba

Cestovná kancelária. Špecialista na detské tábory, pobyty pre mládež, poznávacie zájazdy. Špecialista na Taliansko
logo
 ubytování Slovensko s.r.o.služba

Kvalitní dovolená pro dovolenkové fanoušky Tatry. Skuste dobré ubytování v Tatrách. Nabízené rekreační zařízení je vhodné pro zimní dovolenou. Turistické atrakce na okolí spříjemní dovolenou.

  • 1
  • 1 .. 8 z 8 položiek
facebook
sutaz
suťaže