Požičovne a prenájom

Rýchle hľadanie
       
Zoradiť podľa: 
logo
 M.I.T.O., s.r.o.služba

Nasa firma ma dlhodobe skusenosti z predajom,servisom COV a plastovych žump, stavebnymi pracami a stolarskymi pracami. Požičovnou ručneho naradia. Bazarom luxusneho oblecenia - www.predajmito.sk
logo
 Potápačské centrumslužba

Potápačské centrum - Academia Aquatica - maloobchod aj veľkoobchod potápačskej techniky, výhradná distribúcia renomovaných značiek - servis - škola - kurzy potápania - firemné akcie - teambuildigy - cestovná kancelária
logo
 Požičiavanie masiek pre deti a dospelýchslužba

Široký výber kostýmov pre deti a dospelých. Tovar dostupný v mesiacoch január až marec. V ostatných mesiacoch na vyžiadanie.
logo
 Požičiavanie šiat na prvé sväté prijímanieslužba

Ponúkame pekné biele šaty pre dievčatá na prvé sväté prijímanie. Ceny od 38 eur.
logo
 PUMASPED s.r.o.služba

Firma sa zaoberá činnosťami ako práce s autožeriavom, autodoprava s hydraulickou rukou, prenájom skladovacích a výrobných priestorov - parkovanie, a špedíciou. Naša pôsobnosť sa zameriava na mesto Sereď a okolie, ako: Galanta, Trnava, Šaľa, Nitra, Hlohovec. V prípade záujmu o nejakú nami ponúkanú službu nás neváhajte kontaktovať.
logo
 Rentoudoor - požičovňa turistických potriebslužba

Spoločnosť Totem s.r.o., ktorá prevádzkuje najväčší skautský internetový obchod a zároveň aj obchod s turistickými a outdoorými potrebami vám teraz ponúka možnosť aj prenájmu a zapožičania si tohto vybavenia. V ponuke požičovne nájdete okrem stanov a spacákov aj ostatné turistické potreby ako solárne nabíjačky, trekové palice, lezecké vybavenie a tiež aj potreby pre vodákov (neoprénové topánky, vesty...).

  • 1
  • 1 .. 6 z 6 položiek
facebook
sutaz
suťaže